KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15988082
nr 1598 8082
Ingrid Nilsson, Signerad, "Djurgårdspromenad", -78. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:50:37
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr